Saltar a continguts

Patí Hoquei Club Sant Cugat

Navegació

 
 
 

Menú principal

Prebenjamins

Imatge de complementAmpliar imatge
Prebenjamí-A (2020-21)

Jugadors:

  • Marçal Ribas (p) 
  • Aleix Casas 
  • Bernat Gonzàlez 
  • Guillem López 
  • Guillem Gefaell 
  • Ainoha Corral 
  • Oliver Eggens 
  •  
  •  

 

Entrenador: Enric Ribas

Delegat: Raimon Casas

 

eCompetició: PREBEN. OR - Grup 2B

Imatge de complementAmpliar imatge
Prebenjamí-B (2020-21)

Jugadors:

  •  
  • Àlex el Homrani 
  • Nel Sitja
  • Quim Orri
  • Ane Mercadal 
  • Arnau Lloveres 
  • Ander Casco
  • Miguel González
  • Joan Tomé 

 

Entrenador: Juanca Vadillo

Delegat: El Homrani / Ainize

 

eCompetició: PREBEN. PLATA - Grup 7

Imatge de complementAmpliar imatge
Prebenjamí-C (2020-21)

Jugadors:

  •  
  • Miquel Fernandez 
  • Aurianne Nexon 
  • David Plaza 
  • Guim Oller 
  • Simón Porto 
  • Arnau Andres 
  • Marco dell'Agostino 
  • Pau Morata 

 

Entrenador: Xavier Artal

Delegat: Paulina Rodriguez

 

eCompetició: PREBEN. PLATA - Grup 7

Imatge de complementAmpliar imatge
Prebenjamí-D (2020-21)

Jugadors:

  • Andreu Jordi  (p)
  • Guillem Bretón 
  • Ton Rovira 
  • Pau Garcia 
  • Didac Sust  
  • Adrià Punti 
  • Pol Bolaños
  • Biel Carreras
  •  

 

Entrenador: Carlos Pinto

Delegat: David García

 

eCompetició: PREBEN. PLATA - Grup 8

Imatge de complementAmpliar imatge
Prebenjamí-E (2020-21)

Jugadors/es:

  •  
  • Marti Mauri 
  • Pol Mauri 
  • Mariona Quintero 
  • Marti Teran 
  • Nil Llopis
  • Judit Lozano
  • Arlet Montes
  • Emil Fortea

 

Entrenador: Adrià Marzá

Delegat: Mireia Climent

 

eCompetició: PREBEN. PLATA - Grup 8

Imatge de complementAmpliar imatge
Prebenjamí-F (2020-21)

Jugadors/es:

  • Sergi Rius (p)
  • Sergi Odena 
  • Jan Salvatierra 
  • Bernat Puig 
  • Aina Fruitos
  • Marc Miguel
  • Marc Gistau 
  • Ot Puertas 
  •  

 

Entrenador: David Salvatierra

Delegat: Albert Puig

 

eCompetició: PREBEN. PLATA - Grup 4

Imatge de complementAmpliar imatge
Prebenjamí-G (2020-21)
.

Jugadors:

  •  
  • Luca Icart
  • Camille Nexon 
  • Didac Férnandez
  • Lluc Ruiz 
  • Marti Sola
  • Alba de lo Rios
  • Lucia Foucart 
  • Matías Foucart 
  • Andreu Fernandez 

 

Entrenador: Arnau Añols/Erik

Delegat: Tatiana Rodriguez

 

eCompetició: PREBEN. BRONZE - Grup 1

Imatge de complementAmpliar imatge
Prebenjamí-H (2020-21)
Consell - Gener'21

Jugadors/es:

  • Queralt Gorina (p)
  • Martina Tapia
  • Pol Lozano 
  • Camila Vallebueno
  • Erik Carull
  • Quim de la Puente
  • Liam Montala
  • Julia Perez Gonzalez

 

 

Imatge de complementAmpliar imatge
Prebenjamí-I (2020-21)
Consell - Gener'21

Jugadors/es:

  • Aina Perez 
  • Julia Perez 
  • Bruna Sans
  • Quim De la Puente
  • Mario Acedo
  • Adria Sala 
  • Pia Gil-Vernet
  • Bruno Gil-Vernet
  • Arnau Rosal
  • Laura Valenzuela
  • Biel Paredes
 

Aquest web forma part de: Sant Cugat Entitats