Saltar a continguts

Patí Hoquei Club Sant Cugat

Navegació

 
 
 

Menú principal

Prebenjamins Iniciació

Imatge de complement
PREBENJAMI INICIACIO A

1. Marc Rosas (p) (08)
2. Guillem Costa (08)
3. Roger Puig (08)
4. Biel Cristel (08)
5. Pepe Rosas (08)
6. Carles Carrión (08)
7. Dalmau Fabre (08)


Entr: Miki Soler
Del: Albert Puig


Entrenaments:
Dilluns 17:30 - 19:00 J.Tubau
Dimecres 17:30 - 19:00 J.Tubau

eComp: BCN PB-INICIACIÓ-Grup 7

Annex: Resum 1ª Fase  (pdf 81.45KB)

 

Imatge de complementAmpliar imatge
PREBENJAMI INICIACIO B

1. Gerard Cárceles (p) (08)
2. Alba Costa (08)
3. Xavier Rius (08)
4. Martina Mas (08)
5. Oriol Rosal (08)
6. Eric Gaspar (08)
7. Pol Wilke (08)
8. Adrià Garcia (08)

Entr: Oriol soler
Del: Jordi Rius


Entrenaments:
Dilluns 17:30 - 19:00 J.Tubau
Dimecres 17:45 - 19:00 St.Francesc

eComp: BCN PB-INICIACIÓ-Grup 9

Annex: Resum 1ª Fase  (pdf 76.49KB)
Imatge de complement
PB-Iniciació P1 - Campionat TBCN

 

Imatge de complement
PB-Iniciació C1 - Copa TBCN

Imatge de complementAmpliar imatge
PREBENJAMI INICIACIO C

1. Àlex Guirao (08)
2. Martín Casco (08)
3. Anna Salgas (08)
4. Oriol Sicilia (08)
5. Lars Krug (08)
6. Biel Cuquerella (08)
7. Magi Artús (08)
8. Eugenia Ferrrer (08)
9. Lucas González (08)

Entr: Roger Griera
Del: Ernesto Ferrer


Entrenaments:
Dimecres 17:30 - 19:00 St.Francesc
Divendres 17:45 - 19:00 St.Francesc

eComp: BCN PB-INICIACIÓ-Grup 8

Annex: Resum 1ª Fase  (pdf 76.07KB)

 

Imatge de complement
PREBENJAMI INICIACIO D

1. Irene Munuera (09)
2. Guillem Torroella (09)
3. Sandro García (09)
4. Ainara Quintero (09)
5. Sebastían Tombeur (09)
6. Gerard Badía (08)
7. Marc Farré (10)
8. Gerard Bonet (10)
9.

Entr: Oriol Soler
Del: Juan Manuel Farré Avellà


Entrenaments:
Dimecres 17:30 - 19:00 St.Francesc
Divendres 17:45 - 19:00 St.Francesc

eComp: BCN PB-INICIACIÓ-Grup 14

Annex: Resum 1ª Fase  (pdf 76.89KB)
Imatge de complement
PB-Iniciació C2 - Copa TBCN

 

Imatge de complement
PB-Iniciació C4 - Copa TBCN

Aquest web forma part de: Sant Cugat Entitats