Saltar a continguts

Patí Hoquei Club Sant Cugat

Navegació

 
 
 

Menú principal

Prebenjamins Iniciació

Imatge de complementAmpliar imatge
PREBENJAMI INICIACIO A

Jugadors:

  1. Jan Pont (p) (10)
  2. Oriol Cuquerella (10)
  3. Pau Tomé (10)
  4. Martí Adell (10)
  5. Marc Farré (10)
  6. Cesc Delgado (10)
  7. Lukas Macina (10)

 

Entrenador: Oriol Escudé

Delegat: Joan Pont Guiralt

 

Entrenaments:    
- dilluns 17:30 - 19:00 Tubau
- divendres 19:00 - 20:30 Tubau
     


eCompetició: Grup 4

 

Annex: Resum 1ª Fase  (pdf 43.69KB)
Imatge de complementAmpliar imatge
PREBENJAMI INICIACIO B

Jugadors:

  1. Eloi Tercero (p)(10)
  2. Abel de Pedro (10)
  3. Tristan Dendrael (10)
  4. Javier Ferrer (10)
  5. Joan Mairal (10)
  6. Aleix Fruitós (10)
  7. Oscar de los Ríos (10)
  8. Marc González (10)

 

Entrenador: Arnau Abadía

Delegats: Sergio Mairal i Ernesto Ferrer

 

Entrenaments:    
- dilluns 17:30 - 19:00 Tubau
- divendres 18:00 - 19:30 Tubau2
     


eCompetició: Grup 7

 

Annex: Resum 1ª Fase  (pdf 45.19KB)
Imatge de complementAmpliar imatge
PREBENJAMI INICIACIO C

Jugadors:

  1. Martí Puntí (10)
  2. Miquel Jordi (10)
  3. Pol Castells (10)
  4. Marta Rius (10)
  5. Agnés Artús (10)
  6. Pau Flores (10)
  7. Pau Andrés (10)

 

Entrenador: Clara Escudé i Nerea Da Silva

Delegats: Josep Castells

 

Entrenaments:    
- dimecres 17:30 - 19:00 Tubau
- divendres 18:00 - 19:30 Tubau2
     


eCompetició: Grup 6

 

Annex: Resum 1ª Fase  (pdf 44.82KB)

eCompetició: Grup P1 - Camp.Barcelona

 

eCompetició: Grup P3 - Camp.Barcelona

 

eCompetició: Grup C4 - Copa TBCN

 

Imatge de complement Ampliar imatge
PREBENJAMI INICIACIO D

Jugadors:

  1. Jordi Reig (11)
  2. Toni Garcés (11)
  3. Álvaro Fernández (11)
  4. Eneko Bollo (11)
  5. Nacho Palasí (11)
  6. Ainhoa Vivar (11)
  7. Paolo dell'Agostino (11)
  8. Nil Fruitós (11)
  9.  

 

Entrenador: Guillem Rué

Delegats: Toni Garcés

 

Entrenaments:    
- dilluns 17:30 - 19:00 Tubau2
- dimecres 17:30 - 19:00 Tubau
     


eCompetició: Grup 5

 

Annex: Resum 1ª Fase  (pdf 44.41KB)
Imatge de complementAmpliar imatge
PREBENJAMI INICIACIO E

Jugadors:

  1. Arnau Lucena (11)
  2. Clara Masclans (10) 
  3. Eduard Odena (11)
  4. Guillem Riera (11)
  5. Joan Ruiz (11)
  6. Joel Ruiz (11)
  7. Jofre Ylla (11)
  8. Pol Mieites (11)
  9. Santi Cascon (11)

 

Entrenador: Oriol Escudé

Delegada: Meritxell Martí

 

Entrenaments:    
- dimarts 18:00 - 19:15 Tubau
- dijous 18:00 - 19:15 Tubau
     


eCompetició: Grup C5 - Copa TBCN

 

eCompetició: Grup C6 - Copa TBCN

 

Aquest web forma part de: Sant Cugat Entitats