Saltar a continguts

Patí Hoquei Club Sant Cugat

Navegació

 
 
 

Menú principal

Camp.Catalunya Aleví 2012

Cercador

Imatge de complement Ampliar imatge
CAMPIONAT DE CATALUNYA ALEVÍ 2012
Vilaseca 27, 28 i 29 d'abril de 2012.

La Federació Catalana de Patinatge ha confirmat el Club Hoquei Vila-seca com a seu del Campionat de Catalunya ALEVÍ que es disputarà al Pavelló Municipal els dies 27, 28 i 29 d'abril.

El Club Hoquei Vila-seca ja comença a treballar amb ilusió, per tal d'aconseguir un campionat amb les millors condicions pels esportistes i clubs participants.

Els 8 equips classificats són:
- Grup P1: CP MANLLEU "A" i HF ST JOSEP ST SADURNÍ "B".
- Grup P2: CH CALDES Recam Làser "A" i HC SENTMENAT "A".
- Grup P3: IGUALADA HC "A" i CE VENDRELL "A".
- Grup P4: CP VOLTREGA "A" i PHC SANT CUGAT "A".

Resultats FECAPA 

Annex: Protocol del Campionat  (pdf 562.18KB)
Enllaç:  web VILASECA 
Imatge de complement Ampliar imatge
FORMAT DE COMPETICIÓ

GRUP A   GRUP B
CP MANLLEU 'A'   CP VOLTREGA 'A'
CE VENDRELL 'A'   CH CALDES 'A'
PHC SANT CUGAT 'A'   SANT SADURNÍ 'B'
IGUALADA HC 'A'   HC SENTMENAT 'A'

 

Annex: Calendari FECAPA  (pdf 222.71KB)
Enllaç:  Calendari FECAPA 
Imatge de complement Ampliar imatge
RESULTATS

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA ALEVÍ
VILASECA - 27, 28 i 29 d'abril de 2012
Divendres 27 d'abril - Tarda
HORA GRUP EQUIP   EQUIP  
1er 16:00 CE VENDRELL 'A' 1 IGUALADA HC 'A' 2
2on 17:15 A CP MANLLEU 'A' 5 PHC SANT CUGAT 'A' 1
3er 18:30 B CP VOLTREGA 'A' 6 HC SENTMENAT 'A' 1
4rt 19:45 B CH CALDES 'A' 3 SANT SADURNÍ 'B' 2
 
Dissabte 28 d'abril - Matí
HORA GRUP EQUIP   EQUIP  
9:00 IGUALADA HC 'A' 2 CP MANLLEU 'A' 5
10:00 A PHC SANT CUGAT 'A' 2 CE VENDRELL 'A' 2
11:00 B HC SENTMENAT 'A' 3 CH CALDES 'A' 2
12:00 B SANT SADURNÍ 'B' 1 CP VOLTREGA 'A' 8
Dissabte 28 d'abril - Tarda
HORA GRUP EQUIP   EQUIP  
15:15 CP MANLLEU 'A' 0 CE VENDRELL 'A' 4
10è 16:15 A IGUALADA HC 'A' 3 PHC SANT CUGAT 'A' 0
11è 17:15 B CP VOLTREGA 'A' 7 CH CALDES 'A' 2
12è 18:15 B SANT SADURNÍ 'B' 4 HC SENTMENAT 'A' 2
 
Diumenge 29 d'abril - Matí
HORA GRUP EQUIP   EQUIP  
13è 9:00 SF1 PHC SANT CUGAT 'A' 1 HC SENTMENAT 'A' 2
14è 10:15 SF2 CP MANLLEU 'A' 2 SANT SADURNÍ 'B' 3
15è 11:45 7è/8è IGUALADA HC 'A' 2 CP VOLTREGA 'A' 3
16è 13:15 5è/6è CE VENDRELL 'A' 7 CH CALDES 'A' 4
Diumenge 29 d'abril - Tarda
HORA GRUP EQUIP   EQUIP  
17è 17:00 3er/4rt CP MANLLEU 'A' 1 IGUALADA HC 'A' 2
18è 18:15 Final SANT SADURNÍ 'B' 2 CP VOLTREGA 'A' 4

CP Voltregà 'A' Ampliar imatge
CLASSIFICACIÓ FINAL
Campió de Catalunya Aleví 2012: CP VOLTREGÀ

 

CAMPIO CP VOLTREGA 'A'
2 ST.JOSEP ST.SADURNÍ 'B'
3 IGUALADA HC 'A'
4 CP MANLLEU 'A'
5 CE VENDRELL 'A'
6 CH CALDES 'A'
7 HC SENTMENAT 'A'
8 PHC SANT CUGAT 'A'

Imatge de complement Ampliar imatge
Robert Rué
Entrenador del PHC Sant Cugat Aleví 'A'

GRÀCIES

Imatge de complement Ampliar imatge
Rosa Martinez
Delegada

GRÀCIES

Imatge de complement Ampliar imatge
Gran Campionat de Catalunya Aleví

GRÀCIES  al  CH VILA-SECA

Imatge de complement Ampliar imatge
CP MANLLEU "A"

Aniol Oriol (p)
Adrià Ballart
Marc Pujadas
Marc ruiz
Roger Vivet
Pol Oliver
Francesc Maideu
Biel Pujadas
Nil Gamissans
Maria Pujadas
G. Menéndez (p)

Pos. Equip Cl Punts P.J. P.G. P.E. P.P. G.F. G.C.
1 CP MANLLEU A 36 14 11 3 0 82 26
2 HF ST JOSEP ST SADURNÍ B 32 14 10 2 2 77 38
3 GE. i EG. A 26 14 8 2 4 50 40
4 CAMBRILS CH   20 14 6 2 6 52 67
5 HC PIERA Matrinox   18 14 6 0 8 53 49
6 SHUM Grupo Maestre D 14 14 4 2 8 27 40
7 CH CADI   9 14 3 0 11 40 69
8 CHP ST. FELIU CODINES   7 14 2 1 11 32 84

Enllaç:  www.cpmanlleu.cat 
Imatge de complement Ampliar imatge
CE VENDRELL "A"

Jordi Del Arco (p)
Guillem Vilar
Iker Casado
Arnau Perez
Marc Cañellas
Daniel Larrar
Ferran Montserrat
Joan L. Mudarra
Albert Lambea
Lluc Olivé
Martí Zapater (p)

Pos. Equip Cl Punts P.J. P.G. P.E. P.P. G.F. G.C.
1 IGUALADA HC A 39 14 13 0 1 68 21
2 CE VENDRELL A 31 14 10 1 3 50 33
3 CP VIC A 22 14 7 1 6 37 37
4 CP CONGRÉS A 21 14 7 0 7 53 57
5 ANDORRA HC   18 13 5 3 5 28 25
6 HF ST JOSEP ST SADURNÍ A 15 14 5 0 9 47 51
7 CP SANT RAMON A 10 13 3 1 9 32 56
8 CP VOLTREGÀ C 5 14 1 2 11 23 58

Imatge de complement Ampliar imatge
IGUALADA HC "A"

Álvaro Ferrando Parra (p)
Carlos Sebastián Delgado
Roger Bars Català
Bern Gabriel Llorach
Oriol Prat Bellmunt
Jordi Méndez Ortiz
Marc Casells Solernou
Toni Cervelló Llanes (p)

Entrenador: David Espinalt
Entrenadora de porters: Laura Balaguer
Delegats/des: Roser Català i Jordi Castells

Pos. Equip Cl Punts P.J. P.G. P.E. P.P. G.F. G.C.
1 IGUALADA HC A 39 14 13 0 1 68 21
2 CE VENDRELL A 31 14 10 1 3 50 33
3 CP VIC A 22 14 7 1 6 37 37
4 CP CONGRÉS A 21 14 7 0 7 53 57
5 ANDORRA HC   18 13 5 3 5 28 25
6 HF ST JOSEP ST SADURNÍ A 15 14 5 0 9 47 51
7 CP SANT RAMON A 10 13 3 1 9 32 56
8 CP VOLTREGÀ C 5 14 1 2 11 23 58

Enllaç:  www.igualadahc.com 
Imatge de complement Ampliar imatge
PHC SANT CUGAT "A"

Guillem Rué (p)
Oriol Escudé
Marc Pardo
Albert Roig
Jan Riu
Joan Salarich
Jan Bisbal
Alex de los Santos
Jaume Salarich (p) - benjamí
Guillem Ruiz - benjamí

Entrenadors: Robert Rué i Albert Salarich
Delegada: Rosa Mª Martínez

Pos. Equip Cl Punts P.J. P.G. P.E. P.P. G.F. G.C.
1 CP VOLTREGÀ A 42 14 14 0 0 127 18
2 PHC SANT CUGAT A 28 14 9 1 4 39 28
3 CP MONJOS B 28 14 9 1 4 50 29
4 HC SANT JUST B 19 14 6 1 7 50 53
5 VILASSAR HC A 19 14 6 1 7 46 50
6 CH CALDES Recam Làser C 19 14 6 1 7 57 55
7 SH CASAL L'ESPLUGA   10 14 3 1 10 37 86
8 CT BARCINO   -1 14 0 0 14 24 111

Imatge de complement Ampliar imatge
CP VOLTREGA "A"

CARRILLO SERRA, ERIC (p)
RECUERO CORDOBA, GUILLEM
ARXE SANTANACH, AINA
BIGAS COMAS, ALBERT
CAÑETE SUBIRANA, EUDALD
FAJULA ROMERO, RAÜL
PORTUS CLAPERA, ROGER
CANAL TRUY, ARNAU
ROQUET PARAREDA, ARNAU (p)

Entrenadors:
CONTIJOCH VALLVE, RAMON
FARRES NOGUE, EDUARD
Delegats:
FAJULA MARCOS, MIQUEL
RECUERO CAPDEVILA, ALBERT

Pos. Equip Cl Punts P.J. P.G. P.E. P.P. G.F. G.C.
1 CP VOLTREGÀ A 42 14 14 0 0 127 18
2 PHC SANT CUGAT A 28 14 9 1 4 39 28
3 CP MONJOS B 28 14 9 1 4 50 29
4 HC SANT JUST B 19 14 6 1 7 50 53
5 VILASSAR HC A 19 14 6 1 7 46 50
6 CH CALDES Recam Làser C 19 14 6 1 7 57 55
7 SH CASAL L'ESPLUGA   10 14 3 1 10 37 86
8 CT BARCINO   -1 14 0 0 14 24 111

Enllaç:  www.cpvoltrega.com 
Imatge de complement Ampliar imatge
CH CALDES "A"

Oriol Riera (p)
Xavier Trapero
Guillem Val
Fèlix Sayal
Aleix Borreán
Tomás Sanchez
Pol Garcia
Adrià Losada
Alex Trapero
Kirian Fernandez
Marc Ventosa (p)

Pos. Equip Cl Punts P.J. P.G. P.E. P.P. G.F. G.C.
1 CH CALDES Recam Làser A 35 14 11 2 1 63 22
2 HC SENTMENAT A 33 14 11 0 3 54 25
3 CP RODA A 32 14 10 2 2 42 26
4 REUS DEPORTIU B 21 14 7 0 7 53 42
5 CP MANLLEU B 20 14 5 5 4 34 35
6 CH VILA-SECA   11 14 3 2 9 45 71
7 CH RIPOLLET A 7 14 2 1 11 39 70
8 CH LLORET   3 14 1 0 13 33 72

Enllaç:  www.chcaldes.com 
Imatge de complement Ampliar imatge
HF ST JOSEP SANT SADURNÍ "B"

Eric Muñoz (p)
Toni Masip
David Auñon
Carlos Garcia
Nil Lujan
Eudald Julià
Arnau Salvado
Roger Montserrat
Marc Sabaté
Josep Fernandez (p)

Pos. Equip Cl Punts P.J. P.G. P.E. P.P. G.F. G.C.
1 CP MANLLEU A 36 14 11 3 0 82 26
2 HF ST JOSEP ST SADURNÍ B 32 14 10 2 2 77 38
3 GE. i EG. A 26 14 8 2 4 50 40
4 CAMBRILS CH   20 14 6 2 6 52 67
5 HC PIERA Matrinox   18 14 6 0 8 53 49
6 SHUM Grupo Maestre D 14 14 4 2 8 27 40
7 CH CADI   9 14 3 0 11 40 69
8 CHP ST. FELIU CODINES   7 14 2 1 11 32 84

Enllaç:  www.stjosep.com 
Imatge de complement Ampliar imatge
HC SENTMENAT "A"

Dani Ribero (p)
Erik Ferreres
Gerard Soley
Jaume Roca
Menna Garcia
Oriol Estrany
Pol Llobet
Raul Serrato

Entrenador: Daniel Navarro
Entrenador Porters: Gerard Martínez

Pos. Equip Cl Punts P.J. P.G. P.E. P.P. G.F. G.C.
1 CH CALDES Recam Làser A 35 14 11 2 1 63 22
2 HC SENTMENAT A 33 14 11 0 3 54 25
3 CP RODA A 32 14 10 2 2 42 26
4 REUS DEPORTIU B 21 14 7 0 7 53 42
5 CP MANLLEU B 20 14 5 5 4 34 35
6 CH VILA-SECA   11 14 3 2 9 45 71
7 CH RIPOLLET A 7 14 2 1 11 39 70
8 CH LLORET   3 14 1 0 13 33 72

Enllaç:  www.hcsentmenat.cat 
Aquest web forma part de: Sant Cugat Entitats