Saltar a continguts

Patí Hoquei Club Sant Cugat

Navegació

 
 
 

Menú principal

Juvenil A

Imatge de complement Ampliar imatge
JUVENIL A

Jugadors:       
- Xavier Escolà (p)  - Xavi Serrallonga     
- Xavier Vernet  - Sergi López     
- Quique Rivera  - Àlex Muñoz     
       
Entr: Robert Rué  2 Entr: A. Salarich     
Del: Elvira Piera      
       
Entrenaments: Instal·lació    
dilluns PAV2 - Rambla del Celler 19:45 21:00
dimecres PAV2 - Rambla del Celler 18:30 19:45
divendres ZEM Jaume Tubau - Coll Favà 20:15 21:30

 

Imatge de complement
Robert Rué

En Robert ha jugat a diferents equips com el Tordera, Piera, Mollet i Vilanova, a la màxima categoria de l'hoquei sobre patins estatal, i també amb l'Espanyol, Vendrell, Sferic Terrassa i Ripoll, a la categoria de plata.

La temporada 2011-12 va dirigir el júnior A, l'aleví A i va ser 2on entrenador del Primer equip.

La temporada 2012-13 va entrenar el Femení A de Nacional Catalana amb el que va aconseguir la Lliga, la Copa i l'ascens a l'OK Liga.

 

Imatge de complement
Campionat de Catalunya - 17è al 20è

Els equips que ha quedat 5ns dels 4 grups P1-P2-P3-P4, lluitaran pels llocs 17è al 20è:
- PHC SANT CUGAT A
- CH STA PERPÈTUA
- SHUM Grupo Maestre B
- CP MANLLEU B

Imatge de complement
Campionat de Catalunya - Grup P1

Els equips del grup P1 són:
- CALDES A
- MATARÓ A
- VOLTREGÀ
- SANT CUGAT A
- CERDANYOLA A
- BELL-LLOC
- LLISTA BLAVA
- VENDRELL A

Imatge de complement Ampliar imatge
CATEGORIA JUVENIL – Campionat de Catalunya

Els 6 primers classificats (1er a 6è) del Grup A i els 13 primers (1ers) de cada grup de promoció, amb els 13 guanyadors de les eliminatòries, es distribuiran en 4 grups de 8 equips cadascun.

Grup P1 Grup P2 Grup P3 Grup P4
1 CALDES A   1 FC BARCELONA   1 NOIA A   1 SHUM A 
2 MATARÓ A   2 LLORET A   2 TORDERA B   2 VIC 
3 VOLTREGÀ   3 MATARÓ B   3 GEIEG B   3 ANDORRA 
4 SANT CUGAT A   4 IGUALADA A   4 CENTELLES   4 FARNERS 
5 CERDANYOLA A   5 SENTMENAT   5 REUS DEPORTIU   5 CAMBRILS A 
6 BELL-LLOC   6 VILANOVA B   6 LLORET B   6 CASTELLAR 
7 LLISTA BLAVA   7 MANLLEU A   7 STA PERPETUA   7 SITGES A 
8 VENDRELL A   8 SHUM B   8 VILA-SECA   8 MANLLEU B 

Imatge de complement
Juvenil grup B

Els equips participants són:
- CP VILANOVA B
- CP SITGES B
- Moritz CE VENDRELL B
- CAMBRILS CH B
- PHC SANT CUGAT A

Annex: Resum 1ª Fase  (pdf 71.36KB)
Aquest web forma part de: Sant Cugat Entitats