Saltar a continguts

Patí Hoquei Club Sant Cugat

Navegació

 
 
 

Menú principal

Camp.Barcelona Prebenjamí 2012

Cercador

Imatge de complement Ampliar imatge
CAMPIONAT DE BARCELONA PREBENJAMÍ 2012
Cubelles 12 i 13 d'Abril

La Territorial de Barcelona de la Federació Catalana de Patinatge ha confirmat el CP Cubelles com a seu del Campionat de Barcelona PREBENJAMÍ que es disputarà al Poliesportiu Municipal els dies 12 i 13 d'abril.

El CP Cubelles ja comença a treballar amb ilusió, per tal d'aconseguir un campionat amb les millors condicions pels esportistes i clubs participants.

Els 8 equips classificats són: CP VIC "A", CP MANLLEU "A", CH VILASSAR "A", CP CUBELLES "A", HC CASTELLAR "A", HC SENTMENAT "A", CHP BIGUES I RIELLS "A" i PHC SANT CUGAT "A".

 

Annex: Calendari FECAPA  (pdf 135.15KB)
Enllaç:  web CP CUBELLES 
Imatge de complement Ampliar imatge
CALENDARI DE COMPETICIO

GRUP 'A'   GRUP 'B'
1. CP CUBELLES A    5. CP VIC A
2. PHC SANT CUGAT A    6. HC CASTELLAR A
3. CP MANLLEU A    7. VILASSAR HC A
4. CHP BIGUES I RIELLS A    8. HC SENTMENAT A

 

Hora  Partit Local         Visitant  
10:00  7è-8è CHP BIGUES I RIELLS A - HC CASTELLAR A
11:00  1ª Semifinal CP CUBELLES A - VILASSAR HC A
12:00  2ª Semifinal PHC SANT CUGAT A - CP VIC A
13:00  5è-6è CP MANLLEU A - HC SENTMENAT A

 

Hora Partit Local          Visitant  
16:30 3er-4rt VILASSAR HC A 1 - 2  PHC SANT CUGAT A
18:00 FINAL CP CUBELLES A 1 - 2  CP VIC A


Annex: Calendari FECAPA  (pdf 135.15KB)
foto del CP Vic Ampliar imatge
CAMPIO CP VIC

 

  Classificació  
CAMPIÓ CP VIC A
2on CP CUBELLES A
3er PHC SANT CUGAT A
4rt VILASSAR HC A
CP MANLLEU A
HC SENTMENAT A
CHP BIGUES I RIELLS A
HC CASTELLAR A

Els vermell-i-negres amb l'equip Ampliar imatge

GRUP "A"

 Resultats Grup A - FECAPA

Jr Data Hora Local Cl       Visitant Cl
1 12/05/2012 9:30 CP CUBELLES A 3 - 2 CP MANLLEU A
1 12/05/2012 10:30 CHP BIGUES I RIELLS A 0 - 3 PHC SANT CUGAT A
2 12/05/2012 13:30 CHP BIGUES I RIELLS A - CP MANLLEU A
2 12/05/2012 14:30 PHC SANT CUGAT A - CP CUBELLES A
3 12/05/2012 17:30 CP MANLLEU A - PHC SANT CUGAT A
3 12/05/2012 18:30 CP CUBELLES A - CHP BIGUES I RIELLS A

Imatge de complement Ampliar imatge
CP CUBELLES "A"

 

Enllaç:  web CP CUBELLES 
Imatge de complement Ampliar imatge
PHC SANT CUGAT "A"

Pol Susach (p)
Arnau Anyols
Ricard Salgas
Marc Just
Adrià Marza
Àlex Olmo
Carles Domènech
Biel Martínez

Entrenador: David Olmo
Delegat: Carles Domènech

 

Annex: Resum 2ª fase  (pdf 108.44KB)
Imatge de complement Ampliar imatge
CP MANLLEU "A"

 

Enllaç:  web CP MANLLEU 
Imatge de complement Ampliar imatge
CHP BIGUES I RIELLS "A"

Andrés Molero (p)
Martina Vidal (p)
Nerea Velasco
Anna Bosch
Abel Moya
Gerard Leal
Bruno Maciel
Joan Arpi
Monica Domingo

 

Imatge de complement

GRUP "B"

Resultats Grup B - FECAPA

Jr Data Hora Local Cl       Visitant Cl
1 12/05/2012 11:30 CP VIC A 3 - VILASSAR HC A
1 12/05/2012 12:30 HC SENTMENAT A - HC CASTELLAR A
2 12/05/2012 15:30 HC SENTMENAT A - VILASSAR HC A
2 12/05/2012 16:30 HC CASTELLAR A - CP VIC A
3 12/05/2012 19:30 VILASSAR HC A - HC CASTELLAR A
3 12/05/2012 20:30 CP VIC A - HC SENTMENAT A


foto del CP Vic (Torneig del Ram) Ampliar imatge
CP VIC "A"

 

Enllaç:  web CP VIC 
Imatge de complement Ampliar imatge
HC CASTELLAR "A"

 

Enllaç:  web HC CASTELLAR 
Imatge de complement Ampliar imatge
CH VILASSAR "A"

Marc Pont (p)
Ignasi Barnadas
Roger Marín
Joel Roma
Marc Pardo
Oriol Llenas
Nil Lloret
Axel Antón

Entrenador: Jordi Cervera
Delegada: Sílvia Rodriguez

 

Enllaç:  web CH VILASSAR 
foto del CP Vic (Torneig del Ram) Ampliar imatge
HC SENTMENAT "A"

 

Enllaç:  web HC SENTMENAT 
Aquest web forma part de: Sant Cugat Entitats