Saltar a continguts

Patí Hoquei Club Sant Cugat

Navegació

 
 
 

Menú principal

Camp. Catalunya Aleví 2011

Cercador

Imatge de complement Ampliar imatge
CAMPIONAT DE CATALUNYA ALEVÍ 2011
Girona 29, 30 d'abril i 1 de maig de 2011

El Girona CH serà la seu i organitzador del Campionat de Catalunya Aleví 2011, que tindrà lloc els dies 29, 30 d'abril i 1 de maig.

Els 8 equips classificats són:
- Grup P1: CE Arenys de Munt "A" i CP Vic "A".
- Grup P2: PHC Sant Cugat "A" i CH Teldair Mollerussa.
- Grup P3: CH Vila-Seca i Reus Deportiu "A".
- Grup P4: CH Caldes Recam Làser "B" i HC Sentmenat "A".

 

Imatge de complement Ampliar imatge
FORMAT DE COMPETICIÓ

Grup A:
PHC SANT CUGAT "A"
CE ARENYS DE MUNT "A"
REUS DEPORTIU "A"
HC SENTMENAT "A"

Grup B:
CH VILA-SECA
CH CALDES RECAM LASER "B"
CH TELDAIR MOLLERUSSA
CP VIC "A"

Annex: Sorteig FECAPA 12-abril-2011  (pdf 56.10KB)
Imatge de complement Ampliar imatge
CLASSIFICACIÓ FINAL

1- CE ARENYS MUNT A - CAMPIÓ DE CATALUNYA 2011
2- PHC SANT CUGAT A
3- CHP MOLLERUSSA
4- CP VIC A
5- HC SENTMENAT A
6- CH CALDES B
7- CH VILA-SECA
8- REUS DEPORTIU A

 

Imatge de complement Ampliar imatge
RESULTATS

Divendres 29 d'abril - Tarda
1er 17:00 A PHC SANT CUGAT A 5 - 1 HC SENTMENAT A
2on 18:00 A CE ARENYS MUNT A 4 - 1 REUS DEPORTIU A
3er 19:00 B CH VILA-SECA     3 - 5 CHP MOLLERUSSA
4rt 20:00 B CH CALDES B      2 - 4 CP VIC A

Dissabte 30 d'abril - Matí
5è  09:00 A HC SENTMENAT A   0 - 4 CE ARENYS MUNT A
6è  10:00 A REUS DEPORTIU A  1 - 0 PHC SANT CUGAT A
7è  11:00 B CHP MOLLERUSSA   5 - 6 CH CALDES B
8è  12:00 B CP VIC A         3 - 2 CH VILA-SECA


Dissabte 30 d'abril - Tarda
9è  17:00 A PHC SANT CUGAT A 1 - 1 CE ARENYS MUNT A
10è 18:00 A REUS DEPORTIU A  1 - 2 HC SENTMENAT A
11è 19:00 B CH VILA-SECA     3 - 7 CH CALDES B
12è 20:00 B CP VIC A         0 - 1 CHP MOLLERUSSA

Diumenge 1 de maig - Matí
13è 09:00 7è/8è   REUS DEPORTIU A  4 - 5 CH VILA-SECA
14è 10:00 SF1     CE ARENYS MUNT A 6 - 0 CHP MOLLERUSSA
15è 11:00 SF2     PHC SANT CUGAT A 4 - 3 CP VIC A
16è 12:00 5è/6è   HC SENTMENAT A   5 - 0 CH CALDES B


Diumenge 1 de maig - Tarda
17è 17:00 3er/4rt CHP MOLLERUSSA   8 - 4 CP VIC A
18è 18:15 Final   CE ARENYS MUNT A 3 - 0 PHC SANT CUGAT A

Imatge de complement Ampliar imatge
GRUP A
PHC SANT CUGAT "A"
(Grup P2 - 1er classificat)

Jugadors:
Xavier Escolà (p)
Guillem Rue (p)
Àlex Muñoz
Quique Rivera
Xavi Serrallonga
Carlos Rivero
Xavier Vernet
Joan Galbas
Alvaro Coll
Sergi López

Entrenador: Francesc Colomer 'Pipo'
Delegat: Boni Rivero

 

Imatge de complement Ampliar imatge
CE ARENYS DE MUNT "A"
(Grup P1 - 1er classificat)

Jugadors:
Blai Roca (p)
Arnau Anglas
Alex Joseph
Nil ROca
Arnau Roca
Genís Sanchez
Oriol Bosch
Jordi Pérez

 

Imatge de complement Ampliar imatge
REUS DEPORTIU "A"
(Grup P3 - 2on classificat)

Jugadors:
Pol Benabarre (p)
Joan Carazo (p)
David Paris
Pau García
Paco Lari
Martí Poy
Marc Sabaté
Giacomo Ragnoni
Biel Salvadó
Pere Tella

Entrenador: Joan Cáceres Calvera
Delegats: Montse Boqué Tosas i Montse Corcoles Martí

 

Imatge de complement
HC SENTMENAT "A"
(Grup P4 - 2on classificat)

Jugadors:
Gerard Martinez (p)
Dani Rivero (p)
Jaume Roca
Oriol Lozano
Eusebi Roca
Didac Llobet
Raul Serrano

Entrenador: Santi Llobet
Delegat: Gregorio Lozano

 

Imatge de complement Ampliar imatge
GRUP B
CH VILA-SECA
(Grup P3 - 1er classificat)

Jugadors:
Esteve Leal (p)
Aleix Pijoan (p)
Maria Leal
Joan Leal
Sergi Vieira
Hector Redón
Santi Ramos
Victor Linares
Xavier Fuertes
Oscar Ortega
Nahuel Pinteño.

Entrenador: Xavier Tarragó.
Delegats: Jesús Redón i Paco Ortega.

 

Imatge de complement Ampliar imatge
CH CALDES RECAM LASER "B"
(Grup P4 - 1er classificat)

Jugadors:
Adrià Castilla (p)
Xavier Morillas (p)
Pol Claramunt
Marc Ninou
Joan Vadell
Eric Andrés
Ruben Ferrer
Arnau Barril
Gerard Galván

 

Imatge de complement Ampliar imatge
CH TELDAIR MOLLERUSSA
(Grup P2 - 2on classificat)

Jugadors:
Adrià Bellmunt (p)
Bernat Baron (p)
Santiago Catama (p)
Alexis García
Aarón El Ahmadi
Andreu Piñol
Eduard Piñol
Sergi Navarro
Lluc Marti
Roc Llis

 

Imatge de complement Ampliar imatge
CP VIC "A"
(Grup P1 - 2on classificat)

Jugadors:
Miquel Gorchs (p)
Daniel Miret (p)
Arnau Bosch
Ricard Bach
Roger Roura
Alex Ruiz
Martí Norberto
Eduard Vergés
Carles Sánchez

 

Aquest web forma part de: Sant Cugat Entitats