Saltar a continguts

Patí Hoquei Club Sant Cugat

Navegació

 
 
 

Menú principal

1er Torneig Internac.Benjamí

Imatge de complement
Ampliar imatge
1er Torneig Internacional Sant Cugat - Benjamí
10 de juliol de 2010

El dissabte 10 de juliol de 2010 es celebrarà el 1er Torneig Internacional Sant Cugat de categoria Benjamí.

Participaran el CP Ripollet, el ERG Iserlhon d'Alemanya i els equips benjamins del PHC Sant Cugat.

El PHC Sant Cugat Benjamí 'A' va ser convidat a disputar, durant els dies 22 i 23 d'agost de 2009, un torneig a Iserlohn (Renània del Nort-Westfalia, Alemanya) amb els equips ERG Iserlohn i VfB Remscheid.

Cal destacar l'hospitalitat del club ERG Iserlohn i l'intercanvi i convivència dels jugadors d'ambdós equips. Va ser un viatge inoblidable pels jugadors i famílies del PHC Sant Cugat.

Annex: Programa  (pdf 204.90KB)
Enllaç:  Fotos 
Imatge de complement
Ampliar imatge Link
ERG Iserlhon (Alemanya)

Moritz Bleja, Niklas Kost, Jendrik Korte,Tim Jakobi, Gerrit Reymann, Nicklas Jäger, Leon Rapke, Damian Poerschke, Paul Schwab.

Entrenador: Felix Bender

 

Enllaç:  www.erg-iserlohn.de 
Imatge de complement
CP Ripollet

L'equip Benjamí 'A' del CP Ripollet, dirigit pel Toni Pi, ha obtingut uns bons resultats, classificant-se primer per disputar el Campionat de Barcelona, quedant en una meritòria tercera posició final de grup, a un pas de la classificació de les finals a vuit. També van participar al Torneig Benjamí, de la OK Stars, al Palau Blaugrana, quedant subcampions, només derrotats per l'Igualada, Campió de Barcelona i Campió de Catalunya.
 

Imatge de complement
Ampliar imatge
PHC Sant Cugat Benjamí 'A'

1. Guillem Rué (p)
2. Marc Pardo
3. Jan Riu
4. Jan Bisbal
5. Oriol Escudé
6. Albert Roig
7. Joan Salarich
8. Alex de los Santos
9. Carlos Pinto

Entrenador: David Olmo
Delegat: Enric Escudé
 

Imatge de complement
Ampliar imatge
PHC Sant Cugat Benjamí 'B'

1. Eün Cacho
2. Gerard Peris
3. Arnau Abadia
4. Joan Salgas
5. Víctor Corberó
6. Marçal Blasco
7. Martí Susach
8. Albert Escolà
9. Mariona Serrasolses (p)

Entrenador: Mª Rosa Tamburini
Delegat: Jordi Corberó
 

Imatge de complement
PHC Sant Cugat Benjamí 'C'

1. Mauricio Salcedo (p)
2. Roger Menta
3. Miquel Rosell
4. Eduard Ventura
5. Marc Cárceles
6. Aleix Díaz
7. Pol Luengo
8. Jordi Alonso
9. Jordi Morales

Entrenador: Borja Jiménez
Delegat: Jordi Morales
 

Imatge de complement
OKestiu TEAM

Participarà una selecció dels millors jugadors benjamins que participin en el OKestiu 2010 que organitza el Club del 30 de juny al 30 de juliol.

Aquest web forma part de: Sant Cugat Entitats