Saltar a continguts

Patí Hoquei Club Sant Cugat

Navegació

 
 
 

Menú principal

- PRIMER EQUIP

Imatge de complement
Ampliar imatge Link
Jugadors:      
- David Toda (p) - Xavier Serrallonga    
- Jaume Gisbert (p) - Pol Claramunt    
- Pau Gilabert - Joan Farnés    
- David Yepes  - Borja Ferrer    
- David Martinez      
       
1er Entredador: Juanca Vadillo
2on Entrenador: Oscar Gonzalez    
Preparador físic:  Jordi Segura     
Auxiliars: Ramon Gascón, Albert Caso,     
  Nuria Martinez i Oriol Tamburini    
Delegats:  Joan Llopart i Gus    
       
Entrenaments: Instal·lació    
dilluns PAV2 - Rambla del Celler 19:00 21:30
dimarts PAV2 - Rambla del Celler 20:30 22:30
dijous PAV2 - Rambla del Celler 20:00 21:45

 

Annex: Calendari 1ª Divisió 2017-18  (pdf 32.10KB)
Imatge de complement
Ampliar imatge
Joan Carles Vadillo 'Juanca'
Porter i entrenador. Canet de Mar, 20 de maig de 1972

Porter:

S’inicià en el Club Hoquei Canet i a divuit anys fitxà pel Club Hoquei Sentmenat, equip amb què el 1991 pujà a l’OK Lliga, categoria que ja no deixà. A continuació jugà al Club Patí Tordera (1992-96), amb el qual fou dues vegades subcampió de la Copa de la CERS (1995, 1996); el Club Esportiu Noia (1996-97); el Reus Deportiu (1997-2004), amb què guanyà dues Copes de la CERS (2003, 2004), i el Club Patí Vilanova (2004-06), amb el qual tornà a ser subcampió de la CERS (2006). Entre el 1998 i el 1999 fou dues vegades internacional amb la selecció espanyola i també ho fou amb la catalana, amb què guanyà la Blanes Golden Cup (2004). 

Entrenador:

Fou segon entrenador d’Ivan Sanz en el CH Mataró (2006-09), amb el qual guanyà la Copa de la CERS de 2009, i, des del 2009 fins el 2016, va ser el màxim responsable del primer equip, amb el que va aconseguir una Copa del Príncep i un ascens a OK Lliga. Durant tots aquests anys, la seva passió per la formació, i la seva confiança en la base del club propicià que any rere any jugadors de la pedrera fossin protagonistes a la primera plantilla.

La passada temporada 2016-17 va arribar el PHC Sant Cugat on ha dirigit el Primer Equip, la propera 2017-18 seguirà liderant l'equip. 

Taula de ressultats

 

Alcob

Alpicat

Calafell

Jolase

Manlleu

Mataró

PHCSC

Rivas

Shum

St.Feliu

Taradell

Tordera

Vilafr

Vilano

Alcoben

 

5-4

 

5-2

1-0

1-5

3-5

 

3-2

4-2

3-1

1-0

 

1-2

Alpicat

 

 

2-4

9-3

7-4

9-4

 

5-5

4-4

4-5

5-3

9-7

 

3-3

Calafell

3-3

3-2

 

 

3-4

4-1

8-2

6-1

2-0

2-3

 

 

6-3

2-1

Jolaseta

1-1

 

3-4

 

 

 

3-6

4-2

4-5

5-8

3-4

0-4

2-2

1-7

Manlleu

 

4-4

3-4

6-1

 

4-3

 

1-1

1-1

3-2

4-2

6-3

3-2

 

Mataró

 

6-2

 

4-0

3-1

 

2-4

4-1

 

4-2

2-4

3-3

4-2

 

PHCSC

4-2

6-5

1-0

7-2

2-4

1-5

 

 

2-2

4-4

3-2

1-1

 

3-1

Rivas

1-2

3-5

2-6

 

3-3

3-2

3-8

 

0-4

 

1-3

 

4-5

2-3

Shum

2-4

5-2

0-0

9-4

4-5

3-4

 

8-5

 

 

3-3

2-6

3-4

 

St.Feliu

2-3

 

0-2

5-1

2-1

4-2

 

4-4

6-3

 

4-5

1-1

 

6-2

Taradell

3-3

6-3

2-4

 

 

 

2-4

2-1

 

3-3

 

5-3

7-2

2-1

Tordera

3-3

 

1-1

4-4

 

2-3

3-3

5-3

2-2

 

7-4

 

4-0

8-3

Vilafran

1-0

2-2

1-1

4-3

3-3

3-3

5-5

1-0

 

 

1-5

 

 

3-1

Vilanova

3-1

2-4

 

4-0

4-1

2-0

2-5

 

0-1

4-4

 

2-2

4-2

 

 

Jornada 21: SHUM Frit Ravich - PHC Sant Cugat
2018-04-13 - 21h - Maçanet
Jornada 20: PHC Sant Cugat 1 - CP Tordera 1
2018-03-17 - 20:30h - Sant Cugat
Jornada 19: REICOMSA CP Alcobendas 3 - PHC Sant Cugat 5
2018-03-10 - 17h - Alcobendas

Jornada 18: PHC Sant Cugat 7 - RC Jolaseta 2
2018-03-23 - 20:30h - Sant Cugat
Jornada 17: CALMAR CP Vilanova 2 - PHC Sant Cugat 5
2018-02-24 - 20:30h - Vilanova i la Geltrú

Jornada 16: PHC Sant Cugat 3 - CP Taradell 2
2018-02-17 - 20:30h - Sant Cugat
Jornada 15: Mis Iberica CH Mataró 2 - PHC Sant Cugat 4
2018-02-10 - 20:30h - Mataró
Jornada 14: PHC Sant Cugat 1 - CP Calafell 0
2018-01-27 - 20:30h - Sant Cugat
Jornada 13: PHC Sant Cugat 2 - CP Manlleu 4
2018-01-20 - 20h - Sant Cugat
Jornada 12: CP Rivas Las Lagunas 3 - PHC Sant Cugat 8
2018-01-14 - 13:15h - Rivas Vacia-Madrid
Jornada 11: PHC Sant Cugat 6 - HC Lleida.nat Alpicat 5
2017-12-16 - 20:30h - Sant Cugat
Jornada 10: Cafes Novell Cp Vilafranca 5 - PHC Sant Cugat 5
2017-12-09 - 20:30h - Vilafranca
Jornada 9: PHC Sant Cugat 4 - CHP Sant Feliu 4
2017-12-06 - 12:30h - Sant Cugat
Jornada 8: PHC Sant Cugat 2 - Shum Frit Ravich 2
2017-12-02 - 20:30h - Sant Cugat
Jornada 7: CP Tordera 3 - PHC Sant Cugat 3
2017-11-25 - 19:45h - Tordera
Jornada 6: PHC Sant Cugat 4 - CP REICOMSA Alcobendas 2
2017-11-18 - 18h - Sant Cugat
Jornada 5: RC Jolaseta 3 - PHC Sant Cugat 6
2017-11-11 - 18h - Getxo
Jornada 4: PHC Sant Cugat 3 - CALMAR CP Vilanova 1
2017-11-04 - 20:30h - Sant Cugat
Jornada 3: CP Taradell 2 - PHC Sant Cugat 4
2017-10-28 - 17h - Taradell
Jornada 2: PHC Sant Cugat 1 - Mis Iberica CH Mataró 5
2017-10-21 - 20:30h - Sant Cugat
Jornada 1: CP Calafell 8 - PHC Sant Cugat 2
2017-10-14 - 20h - Calafell
Annex: Acta  (jpg 104.28KB)
Imatge de complement
Ampliar imatge
El PHC Sant Cugat guanya 2-3 al CH Lloret d'OK Liga
Amistos 23-set-2017

El Patí Hoquei Club Sant Cugat guanya (2-3) un partit amistós davant el Club Hoquei Lloret d’OK Liga. Després de vèncer a la primera jornada de la Copa EsportsPenedes.cat davant l'Alpicat (3-5) i perdre la segona contra el Calafell (2-3), l'equip de Joan Carles Vadillo tenia un partit contra un equip d’OK Liga que ha pogut vèncer amb gols de Joan Farnés i Xavi Serrallonga.

Els santcugatencs han format d’inici amb David Toda a la porteria, Xavi Serrallonga, Joan Farnés, David Martinez i Pol Claramunt. La primera part ha acabat amb un 1-0 marcat pel local Marc Grau de penal.

A la segona un gran gol d’en Joan Farnés ha equilibrat el matx. Un gol en pròpia porta ha deixat el 1-2 pels vermell-i-negres i Xavi Serrallonga ha aconseguit el 1-3. Marc Grau novament pels locals ha tancat el marcador amb el definitiu 2-3.

També han jugat en Jaume Gisbert, Jordi Gabarra, Borja Ferrer i Cesc Maideu.

Imatge de complement
Ampliar imatge
4ª Copa EsportsPenedes.cat de Primera Divisió
Grup Sud
Data Hora Local       Visitant
15-set 20:45 ALPICAT HC 3 - 5 PHC SANT CUGAT
20-set 21:00 PHC SANT CUGAT 2 - 3 CP CALAFELL
30-set 19:00 CP VILANOVA 2 - 3 PHC SANT CUGAT
04-oct 21:00 PHC SANT CUGAT CP VILAFRANCA
Imatge de complement
Ampliar imatge
Programa de la Final a 4
diumenge 8 d'octubre a Calafell
  • 11h (1ª semifinal): CP Tordera 1 - 3 CP Calafell
  • 13h (2ª semifinal): PHC Sant Cugat 2 - 0 CP Manlleu
  • 18h (FINAL): CP Calafell 3 - 1 PHC Sant Cugat
4ª Copa EsportsPenedes.cat de Primera Divisió
GRUP NORD                                   Jornada 1 | 4-10 de set                                                        GRUP SUD
Shum Frit Ravich 1-5 CP Tordera   PHC Sant Cugat 2–3 CP Calafell 
CP Taradell 3–7 CP Manlleu CP Vilafranca 2–6 Alpicat HC
Descansa: CHP Sant Feliu Descansa: CP Vilanova
                                                         Jornada 2 | 11-17 de set
CHP Sant Feliu 4–5 CP Taradell CP Vilanova 5–2 CP Vilafranca 
CP Tordera 6-2 CP Manlleu Alpicat HC 3–5 PHC Sant Cugat
Descansa: Shum Frit Ravich Descansa: CP Calafell Tot L’Any
                                                        Jornada 3 | 18-24 de set
CP Manlleu 5–1 CHP Sant Feliu  Alpicat HC 4–3 CP Vilanova
CP Taradell 0–4 Shum Frit Ravich CP Vilafranca 6–6 CP Calafell
Descansa: CP Tordera Descansa: PHC Sant Cugat
                                                    Jornada 4 | 25 de set - 1 octubre
CHP Sant Feliu 3–4 CP Tordera CP Vilanova 2–3 PHC Sant Cugat
CP Manlleu 4-1 Shum Frit Ravich CP Calafell 5-2 Alpicat HC
Descansa: CP Taradell Descansa: CP Vilafranca
            Jornada 5 | 3 oct              Jornada 5 | 4 oct
Shum 7–2 CHP Sant Feliu CP Calafell 6–6 CP Vilanova
CP Tordera – CP Taradell, dijous 5 (21:30) PHC Sant Cugat 4–2 CP Vilafranca
Descansa: CP Manlleu Descansa: Alpicat HC
Classificació GRUP NORD Classificació GRUP SUD
1 | CP Tordera | 9p | 3V | 15-6

1 | PHC Sant Cugat | 9p | 3V 1D | 14-10

2 | CP Manlleu | 9p | 3V 1D | 22-12 2 | CP Calafell Tot L'Any | 8p | 2V 2E | 20-16
3 | Shum Frit Ravich | 6p | 2V 2D | 13-11 3 | Alpicat | 6p | 2V 2D | 14-14
4 | CP Taradell | 3p | 1V 2D | 8-15 4 | CP Vilanova | 3p | 1V 2D | 10-9
5 | CHP Sant Feliu de Codines | 0p | 4D | 10-21 5 | CP Vilafranca Capital del Vi | 1p | 1E 2D | 10-17

 

Aquest web forma part de: Sant Cugat Entitats