Saltar a continguts

Patí Hoquei Club Sant Cugat

Navegació

 
 
 

Menú principal

Equips

Imatge de complement
Ampliar imatge
CAMPIONAT DE BARCELONA BENJAMÍ
24 i 25 de Maig de 2014

Els equips classificats pel Campionat Benjamí de la Territorial de Barcelona són: 

BENJAMÍ P1     BENJAMÍ P3  
CP VIC A   CP MANLLEU A
PHC SANT CUGAT A   HF ST JOSEP ST SADURNÍ A
CP VILANOVA A   HC SENTMENAT A
         
BENJAMÍ P2     BENJAMÍ P4  
VILASSAR HC A   CALDES Recam Làser A
CP CONGRÉS A   CERDANYOLA Maheco A
CP VOLTREGA A   CH STA PERPÈTUA  

 

Imatge de complement
Ampliar imatge
CP VIC A
Jugadors:
Iker JIMENEZ(p), Bernat MANENT, Pau SOLÀ, Eudald FERRER, Bernat NOGUÉ, Arnau PARCERISAS i Joel CARNER.
Entrenador: Màrius DOBLAS

Delegat: Marta SABORIT 

Enllaç:  www.clubpativic.net 
Imatge de complement
Ampliar imatge
PHC SANT CUGAT A
Jugadors:  
Pol SUSACH (p), Adrià MARZA, Arnau ANYOLS, Biel MARTINEZ, Ricard SALGAS, Roman COLL, Marc JUST, Pau GUILEMANY.  
Entrenador: Adria PINTO  

Delegat: Francisco MARZA 

Imatge de complement
Ampliar imatge
CP VILANOVA A
Enllaç:  www.cpvilanova.cat 
Imatge de complement
Ampliar imatge
VILASSAR HC A
Jugadors
Marc PONT (p), Roger MARIN, Oriol LLENAS, Jöel ROMA, Nil LLORET, Ignasi BARNADAS I Andrea MASSONS.
Entrenador: Xavier LORA 
Imatge de complement
Ampliar imatge
CP CONGRES A
Jugadors: Arnau Ventura (p), Pau Alcàzar, Roger Ventura, Arnau Layunta, Biel Perpinyà i Hugo Fernàndez.
Entrenador: Gonzalo Medina.

Delegats: Toni Ventura i Oscar Layunta. 

Enllaç:  www.cpcongres.cat 
Imatge de complement
Ampliar imatge Link
CP VOLTREGA 'A'
Imatge de complement
Ampliar imatge
CP MANLLEU A
Enllaç:  www.cpmanlleu.com 
Imatge de complement
Ampliar imatge
HF SANT JOSEP SANT SADURNI A
Jugadors:
Berenguer MASCÓ(p), Marc MARINÉ, Antoni SALVADÓ, Arnau JULIÀ, Gerard FERRERES, Ermengol MASCÓ, Marc TORNÉ.
Entrenadors: Oriol ROIG i Aleix ESTELLER

Delegats: Josep FERRERES i Xavier SABATÉ

Enllaç:  stjosep.com 
Imatge de complement
Ampliar imatge
HC SENTMENAT A
Jugadors:
Nesredin CANTADOR (p), Gerard LEAL, Jan HEBERT, Jaume CARPINTERO, Juli AVILES, Pau ZAMORA i Xavi VALERO.
Entrenador: Adrià JIMENEZ

Delegat: Julio AVILES 

Imatge de complement
Ampliar imatge
CH CALDES A
Enllaç:  www.chcaldes.com 
Imatge de complement
Ampliar imatge
CERDANYOLA CH A
Jugadors
Marc GARCIA (p), Miquel DIEGO (p), Marc RAMIREZ, Kilian TORRICO, Àlex AREVALO, Arnau GANGONELLS i David RAMIREZ.
Entrenador: Marc MIRANDA

Delegat: Àngel GANGONELLS  

Enllaç:  cerdanyolach.cat 
Imatge de complement
Ampliar imatge
CH SANTA PERPETUA
Jugadors:
Marc LAZARO, Arnau BONAL, Gisela VICENTE, Iker ACEBAL, Artur ESCARDÓ, Jan ALTAYÓ i Eric GALAN
Entrenador: Xavi LLADO

Delegat: Moisés BONAL i Jorge ACEBAL 

Aquest web forma part de: Sant Cugat Entitats