Saltar a continguts

Patí Hoquei Club Sant Cugat

Navegació

 
 
 

Menú principal

Equips

Imatge de complement
Ampliar imatge
CAMPIONAT DE BARCELONA BENJAMÍ
16 i 17 de Maig de 2015
 

Els equips classificats pel Campionat Benjamí de la Territorial de Barcelona són: 

BENJAMÍ P1     BENJAMÍ P3  
PHC SANT CUGAT A   CP TORDERA A
CP VILANOVA A   CP MANLLEU B
HC SENTMENAT A   CE ARENYS DE MUNT A
         
BENJAMÍ P2     BENJAMÍ P4  
CP MANLLEU A   IGUALADA HC A
CERDANYOLA CH B   CHP BIGUES I RIELLS A
HF ST.JOSEP SS A   CP MANLLEU
 

 

 

Annex: Dossier Campionat   (pdf 1.29MB)
Imatge de complement
Ampliar imatge
PHC SANT CUGAT 'A'
  1. Ian Jiménez (p) 
  2. Gerard Flores (p)
  3. Ignasi Blancher 
  4. Àlex Olmo 
  5. Carles Domènec 
  6. Alain Leroux 
  7. Roger Lozano 
  8. Teo Arqués
  9. Maria Just

 

Entr: David Olmo 

Del: Carles Domenec

Imatge de complement
Ampliar imatge
CE ARENYS DE MUNT 'A'
  1. Marc Vila
  2. Alberto Vera
  3. Ester Anglas
  4. Jordi Alucha
  5. Adrià Moreno
  6. Carlo Villar

 

Entrenador: Carles Carrillo

Delegat: Ramon Vila

Imatge de complement
Ampliar imatge
CP MANLLEU 'A'
  1. David Quintanilla
  2. Roger Codinach
  3. Pau Colomer
  4. Xevi Turón
  5. Pol Auguet
  6. Oriol Codony
  7. Àlex Vila

 

Entrenador: Guerau Viñas

Delegat: Lluís Colomer

Imatge de complement
Ampliar imatge
CP MANLLEU 'B'
  1. Eloi Lozano
  2. Gina Muntada
  3. Guillem Pou
  4. Biel Autet
  5. Adrià Ramírez
  6. Arnau Estabanell
  7. Biel Giramé

 

Entrenador: David Ginebra

Delegat: Joan Estabanell

Imatge de complement
Ampliar imatge
CP MANLLEU 'C'
  1. Arnau Lara
  2. Alexandra Vilamala
  3. Guillem Castro
  4. Abril Alonso
  5. Jordi Gurt
  6. Aleix Solé
  7. Oriol Valls

 

Entrenador: Marc Julià

Delegat: Santi Gurt

Imatge de complement
Ampliar imatge
CHP BIGUES I RIELLS 'A'
  1. CARRERAS SALINAS, JÚLIA
  2. LLADÓ PUIG, ALEIX
  3. ANDONOV, NAYDEN NAYDENOV
  4. ANTEQUERA RODRIÍGUEZ, JAVIER
  5. SIMÓN SOLER, BLAI
  6. OLIANA CASTILLO, NÖEL
  7. MOLERO ROYO, ÁLEX
  8. NAVARRO JOSÉ, IVÁN

 

TECNICS I DELEGATS:

  • CARMONA MARTÍNEZ, JUAN MARCOS
  • PÉREZ ÁLVAREZ, SAÚL
  • LINARES ROSIQUE, FRANCESC
  • ROYO LECINA, MERCEDES
  • SIMÓN MARTÍNEZ, LUIS
Imatge de complement
Ampliar imatge
CP VILANOVA 'A'
  1. Pol González
  2. David Jimenez
  3. Regina Jimenez
  4. Joan Pascual
  5. Jofre Vila
  6. Max Rodriguez
  7. Jordi Martinez

 

Entrenador: Jofre Vila 

Delegat: Jordi Martinez

Imatge de complement
Ampliar imatge
HC SENTMENAT 'A'
  1. David Perez (p) 
  2. Nil Torres 
  3. Iker Serrano 
  4. Adria Bayes 
  5. Javier Lomas 
  6. Aleix Lopez 
  7. Pau Curtiellas 
  8. Jan Curtiellas 
  9. Didac Leal 

 

Entrenador: Ferran Carrio 

Delegat: Pere Torres

Imatge de complement
Ampliar imatge
CERDANYOL CH 'B'
  1. Sergi Guerrero (p)
  2. Pablo Martin (p)
  3. Marti Sanvicente
  4. Jan Bas
  5. Carles Aguilera
  6. Victor Leon
  7. Julio Exposito
  8. Sergi Rojo
  9. Pol Castanyer
  10. Ramon Fernández
  11. Joan Paredes
  12. Albert Baliu

 

Entrenadors: Héctor Gallego, Joan Aranda i Marc Miranda

Delegats: Olga Franco i Josep Maria Bas

Imatge de complement
Ampliar imatge
IGUALADA HC 'A'
  1. Marsal Cos, Nil (p)
  2. Cervera del Fresno, Nil
  3. Tapia Delgado, Bruno
  4. Garcia Méndez, Joan Manel
  5. Corral Ball, Sebastià
  6. Bertran Hernández, Abril
  7. Prat Bellmunt, Marc
  8. Vich Tusal, Lluc
  9. Cervera del Fresno, Eloi
  10. Carol Tomàs, Oriol
  11. Compte Selles, Aleix
  12. Mateu Mellado, Joan (p)

 

Entrenador: Juan Antonio González 

Delegats: Moisés Cervera i Claudi Garcia 

Auxiliars: Alex Ferrer i Marc Muntané

 
Imatge de complement
Ampliar imatge
HF SANT JOSEP SS 'A'
  1. SERGI MOLINER LLOPART (p)
  2. GERARD MONSERRAT COMA
  3. ROGER FERRERES NADAL
  4. JOAN TORMO GUERRERO
  5. ALEX BRICHS DE RIOJA
  6. RAMON VENTURA MARÍ
  7. BIEL ESPLUGAS AMORÓS
  8. JORDI PEIXÓ CAPITÁN (p)

 

Entrenador: MARC PAPIOL i ALEIX ESTELLER 

Delegats: JOSEP FERRERES i JOAN MOLINER

 
Imatge de complement
Ampliar imatge
CP TORDERA 'A'
  1. Gerar Barnau Gascons (p)
  2. Gerard Oviedo Fors
  3. Marc Puigvert Pont
  4. Edgar Ros Andreu
  5. Marx Martos Ferrer
  6. Joaquim Sasanedas Planella
  7. Marc Domínguez Rumaguera
  8. Enric Gibert Alemany

 

Entrenadors: Mauricio Ariel i Xavier Oller

Delegat: Carles Puigvert

Aquest web forma part de: Sant Cugat Entitats