Saltar a continguts

Patí Hoquei Club Sant Cugat

Navegació

 
 
 

Menú principal

Equips classificats

Imatge de complement
Ampliar imatge
FC BARCELONA Lassa

Jugadors:

  • Blai Roca Subirana (p)
  • Xavier Arcas Sánchez (p)
  • Dídac Llobet Soler
  • Ruben Ferrer Moltó
  • Xavier Gurri Punsola
  • Manel Román Checa
  • Gerard Miquel Soler
  • Pablo Nájera Bailón
  • Antonio Miguelez Melendez
  • Aleix Borregán Bo
  • Martí Norberto Ferrón
  • Fran Otero De la Torre (p)

 

Tècnic: Jordi Camps

Delegat: Jaume Calvo

Imatge de complement
Ampliar imatge
LLEIDA LLISTA ICG

Jugadors:

  • 10 Albert Mola Guardiola (p)
  • 82 Gerard Montes Roselló (p)
  • 05 Enric Duch Vidal
  • 06 Carlos Manzano Rubies
  • 07 Roc Llisa Vigata
  • 09 Marc Grau Blanquer
  • 46 Guido Sgaria
  • 54 Sergio Perez Casado
  • 56 Carlos Sebastián Delgado
  • 63 Jordi Badia Font
  • 77 Pol Mestres Cucó
  • 80 Deri Mataix Bourne

 

Tècnic: Lluis Rodero.

Delegats: Jordi Llisa i Pere Manzano.

Imatge de complement
Ampliar imatge
CP MANLLEU 'A'

Jugadors:

  • GERARD FOLGUERA CASTELLS (p)
  • MARC PUJADAS PAGÈS
  • ADRIÀ BALLART LUJAN
  • DAVID NAVARRO GONZALEZ
  • ALBERT BIGAS COMAS
  • POL FRANCI JIMENEZ
  • ROGER ROSANAS RUBIO (p) (juv)
  • BIEL PUJADAS COLOMER (juv)
  • NIL GAMISSANS COLLELL (juv)
  • POL MOLAS SORS (juv)

 

Tècnic: JOAQUIM CASALÍ PORTET

Delegat: JOSEP NAVARRO SANCHEZ

Imatge de complement
Ampliar imatge
PHC SANT CUGAT 'A'

Jugadors:

  • JAUME  GISBERT CERVERA (p)
  • CARLOS RIVERO ESPUELAS 
  • XAVIER SERRRALLONGA PIERA
  • OTTO PLATZ IGLESIAS
  • CESC MAIDEU CAPDEVILA
  • SERGI LOPEZ CAMPOS
  • JOAN GALBAS  PEDROL
  • JORDI MORALES MARTINEZ (juv)
  • CARLES PINTO PARDO (juv)
  • GUILLEM RUIZ PUEYO (juv)
  • ALEIX DIAZ CABALLO (juv)
  • DANI RIVERO BASETS (p) (juv)

 

Tècnic: LLUIS GALBAS GUIXE.

Delegats: PEDRO LOPEZ i XAVIER SERRALLONGA.

Auxiliars: ORIOL TAMBURINI, OSCAR GONZALEZ, JORDI SEGURA i GUS.

Enllaç:  www.fcbarcelona.cat 
Imatge de complement
Ampliar imatge
CALDES Recam Làser 'A'

Jugadors:

  • MARC VENTOSA FRANCH (p)
  • PABLO RICART BENAVENT
  • JOAN URGELL REIG
  • MARC PALLARES QUINN
  • ARNAU MEGINO LARA
  • LLUIS RICART BENAVENT
  • JAUME ROCA CALVIÑO
  • BIEL BLADÉ CASADO
  • POL VILLA CHUMILLAS
  • MARCEL BORDANOVE RIERA
  • ROGER BELTRAN ESCARRÉ (p)

 

Tècnic: JOAN CREIX LLOPART

Delegats: JOAN VENTOSA i ANTONI BELTRAN 

Auxiliars: MARC ORTELLS, EDUARD CANDAMI, MARTI MASPONS i DANIEL SABATÉ.

Imatge de complement
Ampliar imatge
CE VENDRELL Moritz

Jugadors:

  • MARTI ZAPATER PEIX (p)
  • IKER CASADO VILANOVA
  • BIEL SALVADÓ PRATS
  • ARNAU DILME VALLRIBERA
  • DAVID LECHA EXPOSITO
  • JOAN LLUIS MUDARRA BARROS
  • POL FERRER DEL RIO (p) (juv)
  • DAVID PARIS RUIZ (juv)
  • ALEIX NAVARRETE FERRER (juv)
  • ARNAU GÜELL SABATE (juv)
  • ALEIX CATALÀ BERNAL (juv)
  • ALBERT LAMBEA JANÉ (juv)

 

Tècnic: ANTONI PORTA PAMIES.

Delegats: MIGUEL ANGEL CASADO i JOSE MANUEL ZAPATER.

Auxiliars: XAVIER NICOLAS, GONZALO MEDINA, DAVID GUASCH i JOSEP SOLER.

Imatge de complement
Ampliar imatge
CP VIC

Jugadors:

  • RAURELL VILARÓ, GUILLEM (p)
  • NADAL BOTET, ROGER
  • GÜELL SERRALLONGA, JOSEP MARIA
  • CLARAMUNT LORENZO, POL
  • ESPINOSA SALA, MARC
  • CLOS PLADEVALL, ALBERT
  • LOSADA RODRÍGUEZ, ADRIÀ
  • BAUCELLS LÓPEZ, NIL
  • SALADRIGUES JUTGLAR, ARNAU
  • MANRUBIA PERO, POL
  • GONZÁLEZ CAÑAMERAS, BERNAT (p)

 

Tècnic: RUBIO GOMA, DÍDAC

Delegats: Mª DOLORS PLADEVALL i MANEL ESPINOSA

Auxiliars: MIQUEL TORRAS, DANI MORENO i JUAN ANTONIO URBANO. 

Enllaç:  www.clubpativic.cat 
Imatge de complement
Ampliar imatge
REUS DEPORTIU

Jugadors:

  • DAVID TODA MORELLO (p)
  • DANIEL  FERRER GATELL
  • MARC LÓPEZ TORO
  • ALEXIS GARCIA DE LOS SANTOS
  • JAN ESCALA LÓPEZ
  • MARC CAÑELLAS GALEANO
  • PERE TELLA SANS
  • EDUARD PINYOL CASTRO
  • EUDALD CAÑETE SUBIRANA
  • FERRAN ALEMANY SADURNI
  • LUKA HERNÀNDEZ ZAMORA (p)

 

Tècnic: XAVIER FERRER RAMOS

Delegats: PERE TELLA i MIQUEL ALEMANY 

Auxiliar: JAVIER SAMA ALVAREZ. 

Enllaç:  www.reusdeportiu.es 
Aquest web forma part de: Sant Cugat Entitats