Saltar a continguts

Patí Hoquei Club Sant Cugat

Navegació

 
 
 

Menú principal

Equips classificats

Imatge de complement
Ampliar imatge
Equips classificats

El CH Palafrugell (28 punts), l'Arenys de Munt (27 punts), el Asturhockey CP (25 punts) i el Patí Hoquei Club Sant Cugat (21 punts) són els 4 equips que s'han classificat, un cop acabat la primera volta de la Primera Divisió, per jugar la Copa de la Princesa, que es jugarà a Sant Cugat el cap de setmana de l'11 i 12 de febrer. La jugaran els tres millors classificats a la lliga més el club amfitrió i organitzador, el PHC Sant Cugat.

 

Imatge de complement
Ampliar imatge
C.H. PALAFRUGELL

Porters:

  • LUZON RAVENTOS MARCEL
  • PANELLA BALLELL MARC

 

Jugadors:

  • ALDRICH RODRIGUEZ XAVIER
  • BRUGUÉ PUJOL MARC
  • CASANOVAS CASTELLÓ PAU
  • DURAN GONZÁLEZ JONATHAN
  • PUJOL QUINTANA GERARD
  • RIBOT BRUGUERA GUILLEM
  • RUIZ CARMONA RUBÉN
  • VIELLA LÓPEZ EDUARD
  • VIVES CLOS POL

 

Entrenador:

  • GARCIA BALDA XAVIER 
Imatge de complement
Ampliar imatge
C.E. ARENYS DE MUNT

Porters:

  • BURGAYA GARCIA ERNEST
  • GARCIA FLORES GUILLEM

 

Jugadors:

  • CEBRIAN MONDEJAR IAN
  • CODINA GARCIA XEVI
  • DAUMAL SAURI ENRIC
  • DOMENECH MUÑOZ ALEIX
  • GRAU HENRIQUEZ MIQUEL
  • ILLA BERENGUER JORDI
  • JOSEPH DE RUEDA ALEX
  • PEREZ ITURRALDE JORDI
  • ROCA LAZARO MARC
  • SANCHEZ PARERA GENIS

 

Entrenador:

  • COMALAT ARTIGAS MARC

 

Imatge de complement
Ampliar imatge
ASTURHOCKEY C.P.

Porters:

  • CANDANEDO LEAL AARÓN
  • FERNANDEZ MARTIN IVAN

 

Jugadors:

  • ASPRA NICIEZA PELAYO
  • BERNARDO GARCIA BORJA
  • CARMONA VILLANUEVA NICOLAS ALEJANDRO
  • FERNANDEZ AVILA CASTILLO FRANCISCO
  • FIDALGO MUÑOZ JORGE
  • GONZALEZ AMBRES PEDRO
  • GONZÁLEZ AMEIGÍDEZ JAVIER
  • LOPEZ FANDOS ALEJANDRO
  • RODRÍGUEZ MENÉNDEZ PABLO

 

Entrenador:

  • MIRANDA GARCIA DAVID
Imatge de complement
Ampliar imatge
P.H.C. SANT CUGAT

Porters:

  • RIVERO BASETS ALAIN
  • ESCOLA SOLES XAVIER
  • GISBERT CERVERA JAUME
  • GRIERA ROCA ROGER

 

Jugadors:

  • FARNÉS BARRIS JOAN
  • GABARRA RODRÍGUEZ JORDI
  • GALBAS PEDROL JOAN
  • GILABERT BOSCH PAU
  • LOPEZ CAMPOS SERGI
  • MAIDEU CAPDEVILA FRANCESC
  • MARTINEZ PIÑERO DAVID
  • PERIS OLASZ GERARD
  • SERRALLONGA PIERA XAVIER
  • YEPES RIVALLO DAVID

 

Entrenador:

  • VADILLO DE HARO JOAN CARLES
  • GONZALEZ RAFEGAS OSCAR
Aquest web forma part de: Sant Cugat Entitats