Saltar a continguts

Patí Hoquei Club Sant Cugat

Navegació

 
 
 

Menú principal

Campionat Catalunya Aleví'06

Imatge de complement
Ampliar imatge
Enllaç:  Com arribar 
En aquest campionat hi participen 8 equips repartits en 2 grups.

La primera fase de competició entre els dos grups es disputarà en modalitat de lligueta.

Desprès es disputaràn:
- la primera semifinal entre el 1er classificat del grup A i el 2on del grup B
- la segona semifinal entre el 1er classificat del grup B i el 2on del grup A
- el partit per decidir el setè i vuitè lloc entre els 4arts.
classificats de cada grup.
- el partit per decidir el setè i vuitè lloc entre els 4arts.
classificats de cada grup.
- el partit per el tercer i quart lloc entre els perdedors de las dos semifinals
- la final
Imatge de complement
Ampliar imatge
CLASSIFICACIO FINAL DEL CAMPIONAT
______________________________________________
Campió de Catalunya
Sotscampió
3er. Classificat
4art. Classificat
5e. Classificat
6e. Classificat
7e. Classificat
8e. Classificat
______________________________________________

______________________
C.P. Tordera
C.P. Voltrega "A"
C.P.H. Olot
F.D. Cassanec "B"
C.H. Castellet
C.E. Cornella "A"
C.E. Cornella "B"
P.H.C. Sant Cugat "B"
______________________
Grup A
El Grup A esta format pet els següents equips:

C.E. Cornella "A"
C.P. Voltrega "A"
C.E. Cornella "B"
C.P. Tordera
______________________________________________
Grup B
El Grup B ha quedat format per:

C.H. Castellet
F.D. Cassanec "B"
C.P.H. Olot
P.H.C. Sant Cugat "B"
______________________________________________
Grup A. Jornada 1
Divendres 6/5
______________________________________________

18:00 -> C.E. Cornella "A".......13 - C.E. Cornella "B"........3
______________________________________________

20:00 -> C.P. Tordera...............0 - C.P. Voltrega "A".......4
______________________________________________
Grup B. Jornada 2
Divendres 6/5
______________________________________________

19:00 -> C.H. Castellet...............2 - C.P.H. Olot ...............2
______________________________________________

21:00 -> P.H.C. Sant Cugat "B"..2 - F.D. Cassanec "B"...6
______________________________________________
Imatge de complement
Ampliar imatge

Classificacions jornada 1
Imatge de complement
Ampliar imatge
Grup A. Jornada 3
Dissabte 7/5
______________________________________________

09:00 -> C.P. Tordera..............4 - C.E. Cornella "B".........0
______________________________________________

11:00 -> C.P. Voltrega "A"......2 - C.E. Cornella "A"..........1
______________________________________________
Grup B. Jornada 4
Dissabte 7/5
______________________________________________

10:00 -> P.H.C. Sant Cugat "B......2" - C.P.H. Olot.............6
______________________________________________

12:00 -> F.D. Cassanec "B"..........4-C.H. Castellet...........2
______________________________________________
Imatge de complement
Ampliar imatge
Classificacions jornada 2
Imatge de complement
Ampliar imatge
Grup A. Jornada 5
Dissabte 7/5
______________________________________________

17:00 -> C.E. Cornella "B"..........2 - C.P. Voltrega "A"....3
______________________________________________

19:00 -> C.E. Cornella "A"..........0 - C.P. Tordera...........1
______________________________________________
Grup B. Jornada 6
Dissabte 7/5
______________________________________________

18:00 -> C.P.H. Olot..............2 - F.D. Cassanec "B".........2
______________________________________________

20:00 -> C.H. Castellet..........3 - P.H.C. Sant Cugat "B"....3
______________________________________________
Imatge de complement
Ampliar imatge
Classificació jornada 3
Imatge de complement
Ampliar imatge
PRIMERA SEMIFINAL
Diumenge 8/5
______________________________________________
09:00 -> C.P. Voltrega "A"............3 - C.P.H. Olot.............0
______________________________________________
SEGONA SEMIFINAL
Diumenge 8/5
______________________________________________
10:00 -> F.D. Cassanec "B".........0 - C.P. Tordera...........6
______________________________________________
PARTIT PER EL SETÈ I VUITÈ LLOC
Diumenge 8/5
______________________________________________

11:00 -> C.E. Cornella "B".....4 - P.H.C. Sant Cugat "B"....0
______________________________________________
PARTIT PER EL CINQUÈ I SISÈ LLOC
Diumenge 8/5
______________________________________________
12:00 -> C.E. Cornella "A".........2 - C.H. Castellet.............5 ______________________________________________
PARTIT PER EL TERCER I QUART LLOC
Diumenge 8/5
______________________________________________
17:00 -> C.P.H. Olot.............7 - F.D. Cassanec "B".........0
______________________________________________
FINAL
Diumenge 8/5
______________________________________________
18:00 -> C.P. Voltrega "A"............0 - C.P. Tordera...........3
______________________________________________
Aquest web forma part de: Sant Cugat Entitats