Saltar a continguts

Patí Hoquei Club Sant Cugat

Navegació

 
 
 

Menú principal

C.Catalunya Aleví'07: resultats

Imatge de complement
Ampliar imatge
XXV CAMPIONAT DE CATALUNYA DE ALEVINS
MOLLERUSSA 4, 5, i 6 d'maig de 2007

Annex: Programació  (pdf 653.29KB)
C.P.H. OLOT "A"
CAMPIO DE CATALUNYA
Classificació final:
1er C.P.H. OLOT "A"
2on C.E. CORNELLA "A"
3er P.H.C. SANT CUGAT "A"
4rt C.P. VIC "B"
5è C.E. GIRONA
6è C.P. MANLLEU "A"
7è C.H. MOLLERUSA "A"
8è SHUM MAÇANET "A"
Imatge de complement
Ampliar imatge
Divendres 04/05/2.007
__________________________________________

17:00 - P.H.C. SANT CUGAT "A"..............................6
__________________________________________

18:00 - C.P.H. OLOT "A" .......................................... 5
__________________________________________

19:00 - C.H. MOLLERUSA "A".................................. 4
__________________________________________

20:00 - C.P. MANLLEU "A" .......................................8
__________________________________________

__________________________________________

GIRONA C.H. .............................................................4
__________________________________________

C.P. VIC "B"...............................................................2
__________________________________________

C.E. CORNELLA ........................................................8
__________________________________________

SHUM MAÇANET "A" ................................................4
__________________________________________
Imatge de complement
Ampliar imatge
Classificacions jornada 1
Grup A
Classificacions jornada 1
Grup B
Imatge de complement
Ampliar imatge
Dissabte 05/05/2.007 (matí)
__________________________________________

09:00 - C.H. MOLLERUSA "A" ................................ 4
__________________________________________

10:00 - C.P. MANLLEU "A" ..................................... 2
__________________________________________

11:00 - C.E. CORNELLA ......................................... 7
__________________________________________

12:00 - SHUM MAÇANET "A" ...................................1
__________________________________________



__________________________________________

GIRONA C.H. ...........................................................7
__________________________________________

C.P. VIC "B" ............................................................4
__________________________________________

P.H.C. SANT CUGAT "A" ...........................................1
__________________________________________

C.P.H. OLOT "A" .....................................................4
__________________________________________
Imatge de complement
Ampliar imatge
Classificació jornada 2
Grup A
Classificació jornada 2
Grup B
Imatge de complement
Ampliar imatge
Dissabte 05/05/2.007 (tarda)
__________________________________________

17:00 - GIRONA C.H. ..............................................5
__________________________________________

18:00 - C.P. VIC "B" ................................................2
__________________________________________

19:00 - P.H.C. SANT CUGAT "A" ............................ 2
__________________________________________

20:00 - C.P.H. OLOT "A" .......................................... 2
__________________________________________

__________________________________________

C.E. CORNELLA ..................................................... 5
__________________________________________

SHUM MAÇANET "A" ............................................... 0
__________________________________________

C.H. MOLLERUSA "A" .............................................. 1
__________________________________________

C.P. MANLLEU "A" ................................................... 1
__________________________________________
Imatge de complement
Ampliar imatge
Classificació jornada 3
Grup A
Classificació jornada 3
Grup B
Imatge de complement
Ampliar imatge
Diumenge 06/05/2.007
__________________________________________

09:00 - 1º Semifinal - C.E. CORNELLA .................. 8
__________________________________________

10:00 - 2º Semifinal - P.H.C. SANT CUGAT "A" ...... 2
__________________________________________

11:00 - 7è i 8è - C.H. MOLLERUSA "A" ................... 3
__________________________________________

12:00 - 5è i 6è - C.E. GIRONA ................................ 5
__________________________________________

17:00 - 3er i 4rt - C.P. VIC "B" ............................... 2
__________________________________________

18:00 - FINAL - C.E. CORNELLA ............................ 2
__________________________________________

__________________________________________

C.P. VIC "B" ............................................................ 3
__________________________________________

C.P.H. OLOT "A" ..................................................... 3
__________________________________________

SHUM MAÇANET "A" ................................................. 1
__________________________________________

C.P. MANLLEU "A" .................................................... 3
__________________________________________

P.H.C. SANT CUGAT "A" ........................................... 4
__________________________________________

C.P.H. OLOT "A" .................................................... 5
__________________________________________
Imatge de complement
Ampliar imatge
FINALISTA
C.E. CORNELLA
3er CLASSIFICAT
P.H.C. SANT CUGAT "A"
Jugadors:
-Guillem Fox (porter)
-Raúl Tarancón (porter)
-Alejandro Polo
-David Martínez
-Marc Polo
-Alejandro Sánchez
-Ignasi López
-Marc Calvache
-David Yepes
-Xavier Serrallonga (Benjamí)

Entrenador: David Olmo
Delegat: Millán Martínez

FELICITATS!
Imatge de complement
Ampliar imatge
Aquest web forma part de: Sant Cugat Entitats