Saltar a continguts

Patí Hoquei Club Sant Cugat

Navegació

 
 
 

Menú principal

Eliminatòries C.Catalunya'08

Sistema d'Eliminatòries pels Campionats de Catalunya 2008 (FECAPA)

Un cop analitzada la Normativa de Classificació per a les eliminatòries, hem vist que es poden donar situacions que poden ocasionar algun tipus de greuge als equips en competició, a l'aplicar el sistema de coeficients de gols a favor entre gols en contra.
Per tant, d'acord amb els treballs efectuats pel Comitè d'Hoquei, la Comissió Tècnica i els suggeriments rebuts de Tècnics i de Clubs que ens han adreçat, a continuació establim el sistema de classificació que va aprovar el Comitè Català d'Hoquei, per a les competicions de les categories Aleví, Infantil, Juvenil i Júnior.

Eliminatòries ALEVINS

Quadre amb tota la informació dels emparellaments, seus, dates i horaris.

Resultats definitius 1ª eliminatòria (12-abril-08).
PHC Sant Cugat Aleví "A" [6] - [5] CP Congrés "A".

Resultats definitius 2ª eliminatòria (19-abril-08).
PHC Sant Cugat Aleví "A" [5] - [2] Reus.

CAMPIONAT DE CATALUNYA REUS (2,3 i 4 de Maig):
Més informació a:
- Camp. Catalunya Alevi'08

Document  (pdf 15.21KB)
Eliminatòries INFANTILS

Quadre amb tota la informació dels emparellaments, seus, dates i horaris.

Resultats definitius 1ª eliminatòria (13-abril-08).
PHC Sant Cugat Infantil "A" [5] - [4] La Garriga.

Resultats definitius 2ª eliminatòria (20-abril-08).
PHC Sant Cugat Infantil "A" [1] - [6] CP Vic.

+info a:
http://www.cpmanlleu.cat/campionat/index.php


1a. JORNADA - 25/04/2008
16:00 CP VIC A 11 - 1 CE NOIA A
17:15 CP TORDERA 4 - 4 REUS DEPORTIU A
18:30 CHP OLOT A 5 - 6 CE CORNELLA B
19:45 FC BARCELONA 1 - 0 CH CALDES

- 2a. JORNADA - 26/04/2008
9:00 CHP OLOT A 4 - 4 CE NOIA A
10:15 FC BARCELONA 2 - 3 REUS DEPORTIU A
11:30 CE CORNELLA B 2 - 4 CP VIC A
12:45 CH CALDES 1 - 3 CP TORDERA
15:00 CE NOIA A 3 - 6 CE CORNELLA B
16:00 REUS DEPORTIU A 2 - 0 CH CALDES
17:15 CP VIC A 1 - 8 CHP OLOT A
18:30 CP TORDERA 2 - 3 FC BARCELONA

- SETÈ I VUITÈ LLOCS - 26/04/2008
19:45 CE NOIA A 3 - 9 CH CALDES

- SEMIFINALS - 27/04/2008
09:00 CE CORNELLA B 1 - 3 REUS DEPORTIU A
10:15 CP VIC A 1 - 2 FC BARCELONA

- CINQUÈ I SISÈ LLOCS - 27/04/2008
11:30 CHP OLOT A 1 - 2 CP TORDERA

- TERCER I QUART LLOCS - 27/04/2008
15:00 CE CORNELLA B 5 - 6 CP VIC A

- FINALS - 27/04/2008
16:15 REUS DEPORTIU A 1 - 0 FC BARCELONA

CAMPIO DE CATALUNYA INFANTIL
>>>>> REUS DEPORTIU <<<<<

Document  (pdf 15.79KB)
Eliminatòries JUVENILS

Quadre amb tota la informació dels emparellaments, seus, dates i horaris.

Resultats definitius 1ª eliminatòria (12-abril-08).
PHC Sant Cugat Juvenil "B" [1] - [4] SEK-Catalunya.
PHC Sant Cugat Juvenil "A" [4] - [0] Noia "B".

Resultats definitius 2ª eliminatòria (19-abril-08).
PHC Sant Cugat Juvenil "A" [3] - [3] FC Barcelona.
PHC Sant Cugat per PENALS.

CLASSIFICAT PEL CAMPIONAT DE CATALUNYA:
PHC Sant Cugat Juvenil "A"

CAMPIONAT DE CATALUNYA JUNEDA:
Més informació a:
- Camp. Catalunya Juvenil'08

Document  (pdf 15.74KB)
Eliminatòries JUNIORS

Quadre amb tota la informació dels emparellaments, seus, dates i horaris.

Resultats definitius 1ª eliminatòria (13-abril-08).
PHC Sant Cugat Junior [4] - [5] Reus.


+info a:
http://hoquei.olot.cat/?A=-113198859


Camp.Catalunya Junior / Calendari-Resultats

GRUP A:
G.E.I.E.G -B
G.E.I.E.G.-C-
CERDANYOLA C.H.
IGUALADA C.H. -A

GRUP B:
C.H.CASTELLET
REUS DEPORTIU
C.H. MATARÓ
F.C. BARCELONA

Divendres, 25 Abril Tarda
17:00 h G.E.I.E.G. -B- G.E.I.E.G. -C- 1-2
18:30 h C.H. CASTELLET REUS DEPORTIU 3-9
20:00 h CERDANYOLA C.H. -A- IGUALADA C.H. -A- 3-10
21:30 h C.H.MATARÓ F.C. BARCELONA 2-7

Dissabte, 26 Abril Matí
09:00 h CERDANYOLA C.H. -A- G.E.I.E.G. -C- 3-1
10:30 h C.H. MATARÓ REUS DEPORTIU 7-3
12:00 h IGUALADA -A- G.E.I.E.G. -B- 1-2
13:30 h F.C.BARCELONA C.H. CASTELLET 2-1

Dissabte, 26 Abril Tarda
17:00 h G.E.I.E.G. -C- IGUALADA C.H. -A- 3-1
18:30 h REUS DEPORTIU F.C. BARCELONA 2-3
20:00 h G.E.I.E.G. -B- CERDANYOLA C.H. -A- 5-5
21:30 h C.H. CASTELLET C.H. MATARÓ 3-5

Diumenge, 27 Abril Matí
09:00 h G.E.I.E.G. -C- C.H. MATARÓ 3-4
10:30 h G.E.I.E.G. -B- F.C. BARCELONA 0-1
12:00 h IGUALADA C.H. -A- C.H. CASTELLET -
13:30 h CERDANYOLA -A- REUS DEPORTIU -

Diumenge, 27 Abril Tarda
17:00 h 3é i 4rt lloc 3é i 4rt lloc -
18:30 h FINAL FINAL -

Document  (pdf 14.63KB)
Normativa de Classificació (FECAPA)

En el document adjunt es poden veure les graelles de les diferents eliminatòries d'una forma mes entenedora. Tornem a incloure el calendari de competicions, que no varia..

Document  (pdf 492.38KB)
Eliminatòries Campionat de Catalunya (FECAPA)

En el document adjunt es mostren les graelles per a cada categoria: Aleví, Infantil, Juvenil i Júnior.

Document  (pdf 120.67KB)
Aquest web forma part de: Sant Cugat Entitats